Strona główna | Linki | Katalog | Ogłoszenia | PTGEM | Subskrybcja | Ustaw startową | Do ulubionych | Poleć znajomym | Zaloguj się   
Aktualności
Informacje
Prawo
Trendy
Stowarzyszenia

Aktualny numer
Szukaj w serwisie

Zdaniem rzeczoznawcy…
Tomasz Sobczak
Na stronach internetowych można znaleźć informacje o leczniczej mocy diamentów, które przypominają teksty rodem z Archiwum X. Coraz więcej osób pyta o „wodę diamentową” i inne specyfiki diamentowe. Takie informacje, podawane w XXI wieku w internecie, traktowałbym jednak z przymrużeniem oka. Osobiście nie polecam stosowania opisanych poniżej metod leczenia, a w przypadku choroby radzę udać się do lekarza specjalisty. Na portalach internetowych można znaleźć wiele informacji na temat uzdrawiającej mocy diamentów. Poniżej niektóre przykłady.
Pył diamentowy
„Diament uważany jest za jeden z niewielu kamieni, który swoim „promieniowaniem” doprowadza cały ludzki organizm do równowagi. Zażywanie pyłu diamentowego zaleca się przy leczeniu trądu, suchot, schizofrenii, anoreksji, cukrzycy, anemii i opuchlizny. Pył ten stosowany profilaktycznie przedłuża życie, wzmacnia ciało, poprawia cerę i daje dobre samopoczucie. Stosuje się go również w chorobach mózgu: nowotworach, zaburzeniach przysadki i szyszynki, schorzeniach móżdżku i rdzenia przedłużonego. Można nim leczyć z powodzeniem pacjentów z wylewami i zapaleniami opon mózgowych. Pył diamentowy jest często skutecznym lekiem w autyzmie, dysleksji, epilepsji, problemach z koncentracją oraz przy zaburzeniach wzroku”.
Komentarz: mnogość zastosowań pyłu diamentowego jest zadziwiająca. Z powyższego wynika, że najzdrowszymi na świecie ludźmi powinni być szlifierze diamentów. Co do tematu poprawiania cery, to trzeba przyznać, że w kosmetyce stosuje się peelingi diamentowe.
Diament
„Diamentu używa się w wielu schorzeniach jako kamienia służącego do pocierania skroni i rdzenia przedłużonego, a zabieg ten powinno powtarzać się 4-6 razy dziennie przez ok. 25 minut”.
Komentarz: nie należy zapominać, że diament jest najtwardszym ze znanych materiałów, więc pocieranie nim ciała, może skończyć się wizytą u chirurga.
„Diament jest symbolem prawdy, szczerości i uczciwości, dlatego też działa na ludzki organizm oczyszczająco, wspomaga usunięcie wszelkich toksyn, przez co poprawia pracę nerek i pęcherza moczowego oraz wszystkich gruczołów dokrewnych, normując przemianę materii oraz równoważąc system hormonalny. Diament stymuluje, pobudza, ożywia pracę grasicy, co podnosi ogólną odporność organizmu i hamuje proces starzenia się, a także zapobiega rozwojowi chorób wyniszczających organizm”.
Komentarz: ze statystyk wynika, że sprzedawcy diamentów długo żyją.
Woda diamentowa
„Przy zespołach migrenowych i przewlekłych bolach głowy oraz przy napięciach w plecach i skroniach ulgę przynosi przykładanie kompresu z wody diamentowej w okolicach rdzenia przedłużonego. Woda diamentowa to woda, w której przez ok. 48 godzin moczył się diament. Wodą diamentową zwilża się też wargi lub podaje doustnie 3-5 razy dziennie po łyżeczce od herbaty pacjentom, których życie jest poważnie zagrożone”.
Komentarz: diament jest substancją odporną chemicznie na działanie wielu kwasów i zasad, więc nie wchodzi na pewno w reakcję z wodą. „Woda diamentowa w dużych dawkach była używana jako rytualny wykrywacz kłamstw u przestępcow. Z tego powodu osoby permanentnie zakłamane i nieszczere powinny unikać diamentow i leków diamentowych, gdyż mogą one usunąć na trwale toksynę fałszu”.
Komentarz: przestroga dla niektórych osób – ostrożnie z wodą diamentową.
W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, życzę Państwu dużo zdrowia i braku potrzeby korzystania z „medycyny diamentowej”
[ drukuj ]


Źródło wiadomości:
4(10
Wydawca    Redakcja    Prenumerata    Reklama    Pomoc    Polityka prywatności    
Wszelkie prawa zastrzeżone.