Strona główna | Linki | Katalog | Ogłoszenia | PTGEM | Subskrybcja | Ustaw startową | Do ulubionych | Poleć znajomym | Zaloguj się   
Gemmologia
Bursztyn
Gemmologia
Konserwacja
Nauka
Prawo
Prezentacje
Raporty
Relacje
Rzeczoznawstwo
Sylwetki
Technika
Technologie
Trendy
Wydarzenia

Aktualny numer
Szukaj w serwisie

III Zjazd Naukowy Polskich Gemmologów
Źródło wiadomości:
W dniach 26 i 27 maja br. w Kazimierzu Dolnym, w Domu Pracy Twórczej SDP, odbył się III Zjazd Naukowy Polskich Gemmologów. 
    

Konkurs dzieł bursztynowych w Kaliningradzie Zoja Kostiaszowa
Źródło wiadomości:
W dniu 30 października 2003 r., został w Kaliningradzie rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy wyrób z bursztynu, zorganizowany z inicjatywy miejscowego Muzeum Bursztynu. Konkurs obejmował trzy konkurencje: biżuteria, rzeźba i przedmioty dekoracyjne.

V Zjazd Naukowy Polskich Gemmologów Święty Krzyż 2003
Źródło wiadomości:
 V Zjazd Naukowy Polskich Gemmologów zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Gemmologiczne odbył się w dniach 20 -22 czerwca 2003 roku. Na miejsce tegorocznego spotkania wybrano "Jodłowy Dwór" k. Św. Krzyża w województwie Świętokrzyskim.

O kopalnych owadach w Krakowie Daniel Kubisz, Krystyna Nykiel
Źródło wiadomości:
Już po raz osiemnasty odbyło się w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN w Krakowie sympozjum Sekcji Owadów Kopalnych Polskiego Towarzystwa Entomologicznego. Na corocznych zebraniach spotykają się pod egidą Sekcji miłośnicy tej grupy zwierząt z całej Polski, zarówno amatorzy, jak i zawodowo związani z entomologią. Wieloletnia działalność Sekcji zawsze miała charakter otwarty, a więc pomimo patronatu Polskiego Towarzystwa Entomologicznego, przynależność do PTE nigdy nie była warunkiem uczestnictwa w jej pracach.

IV Zjazd Naukowy Gemmologów - Szczawnica 14-16 czerwca 2002
Źródło wiadomości:
     To było już czwarte spotkanie polskich gemmologów. Do Szczawnicy przyjechało tak wielu uczestników, że zjazd ten można zaliczyć do największego z dotychczas organizowanych. W czasach ogólnej niechęci do spotkań przyjechało blisko 80 uczestników i to z najdalszych zakątków kraju jak i z zagranicy.

Wszystkich 7, aktualnie od 0 do 5
[ 1 ] [ 2 ] >>>Wydawca    Redakcja    Prenumerata    Reklama    Pomoc    Polityka prywatności    
Wszelkie prawa zastrzeżone.